Про компанію

Професійні тренажери Concept2 - обладнання зі сталевим характером.

"Перемагати - значить працювати на результат та не зупинятися перед труднощами" - девіз іменитого американського бренда.

Історія бренду "Концепт" бере свій початок з 1976 року, саме тоді був винайдений новий тип складеного весла, що став світовим стандартом. Фірма в найкоротші терміни здобула статус гіганта світової спортивної індустрії та успішно зберігає його по сьогоднішній день. Гребний тренажер Concept2 перевернув систему підготовки спортсменів до змагань, дозволивши не відходити від тренувального процесу навіть в міжсезоння. Тренажери використовуються не тільки для підготовки команд до змагань міжнародного рівня, але також для щоденних тренувань.

З моменту заснування і до цього дня компанія вдосконалюється, впроваджує передові методики в виробництво своєї продукції. Лінійка американського виробника складається з гребних і лижного тренажера, а також велотренажера. Кожна модель - втілення стильного дизайну, потужного функціоналу і сталевого характеру.

Офіційним представником спортивного обладнання на території України є компанія Inter Atletika - національний виробник товарів для спорту та активного відпочинку. Ми пропонуємо найкращі моделі відомих світових брендів для максимальної віддачі від кожного тренування. Наша компанія гарантує високу якість товару, своєчасне сервісне обслуговування і тривалий термін експлуатації спортивного обладнання.

Детальніше
Сертифікат
model-a

Model A (1981)

model-b

Model B (1986)

model-c

Model C (1993)

model-d

Model D (2003)

model-e

Model E (2006)