Найпопулярніший гребний тренажер у світі

Тренажер Concept2 – яскравий акцент кросфіт зони і улюбленець спортсменів гребного спорту. Він поєднує в собі всі кращі характеристики сучасного тренажера: ергономічність, безпеку, надійність, якість і демократичну ціну.

Детальніше

Купуй тільки у офіційного дилера

Детальніше
Відео завантажується ...

Тренажери Concept2

Гребний тренажер Concept2 Model D

Гребний тренажер Concept2 Model D

Гребний тренажер Concept2 Model D протягом багатьох років вважається кращим гребним тренажером у світі. Його унікальна конструкція дозволяє виконувати тренування, як при веслуванні на справжньому човні, завдяки чому задіюються всі основні групи м'язів Вашого тіла.

38 800 грн

Детальніше
Гребний тренажер Concept2 Model E

Гребний тренажер Concept2 Model E

Гребний тренажер Concept2 Model E - це модифікація моделі D з посиленими ніжками та висотою сидіння 51 см, розроблений спеціально для людей з проблемами опорно-рухового апарату.

60 900 грн

Детальніше
Гребний тренажер Concept2 Dynamic

Гребний тренажер Concept2 Dynamic

На відміну від моделей D та E, у гребного тренажера Dynamic Concept2 рухомими є і сидіння і підніжки, а тому тренування на тренажері вимагає від спортсмена високої концентрації і такої ж точної координації рухів, як при греблі на справжньому човні.

71 050 грн

Детальніше
Лижний тренажер Concept2 SkiErg2

Лижний тренажер Concept2 SkiErg2

Concept2 SkiErg - сучасний лижний тренажер, який дозволяє провести тренування у максимально безпечних, комфортних та близьких до природних умовах.

42 050 грн

Детальніше
Велотренажер Concept2 BikeErg

Велотренажер Concept2 BikeErg

Concept2 BikeErg - це симбіоз велотренажера та ейрбайка, який увібрав у себе все найкраще від кожного з тренажерів: ви можете обирати або швидше крутити педалі й опір зростатиме, або просто перевести регулятор опору в бажане положення.

58 000 грн

Детальніше

Хочете отримати персональну консультацію?

Залиште свій номер телефону і ми допоможемо вам з вибором.

+380
Відправити

Concept2 – тренажери нового покоління

Concept2 - сталевий характер, надійність конструкції, свобода в кожному русі, оригінальність дизайну і потужний функціонал. Тренажери нового покоління розкривають бійцівські риси характеру, розвивають витривалість і координацію. До модельного ряду іменитого бренду входять лижний, гребні тренажери та велотренажер. Лінійка революційних кардіотренажерів відрізняється високою функціональністю, дозволяє добитися максимальної віддачі від кожного заняття. Гребні тренажери Concept2 - вибір №1 професійних спортсменів і новачків. Спортивне обладнання максимально точно імітує греблю на воді, навчає працювати в команді, загартовує характер та тіло, допомагає з кожним рухом ставати сильнішим, гнучкішим, витривалішим.

Купити Concept2 в Україні пропонує інтернет-магазин товарів і обладнання для спорту "Інтер Атлетика".

Працювати на результат, досягати висот і перемагати - значить тренуватися на тренажерах "Концепт2".